KAlendarz Toursbykote 2022

Gamarjoba dobrzy ludzie!

Zapraszamy na nasze niesamowite wyprawy. Poniżej znajdziecie terminy jeszcze na sezon 2022.

Uwielbiamy pokazywać naszym gościom autentyczną Gruzję, a nie tylko wybrane atrakcje na prawo i lewo. Zależy nam żeby oprócz cudownych widoków nasi goście mogli poznać historie, tradycje, ludzi i to nie w nudny sposób, a tak prawdziwie od serca.

Dokładny program przesyłamy na mail.

zdjęcie pola winogron

KUTAISI - SWANETIA - BATUMI - GÓRNA ADJARA - PRZEŁĘCZ ZEKARI - KUTAISI

LICZBA DNI:|  CENA: 650 euro  LICZBA OSÓB: od 4 do 15

Przepiękna przyroda. Majestat Wysokiego Kaukazu w regionie Swanetia. Najwyższy szczyt Gruzji – Shkhara 5193 m, górska wioska Ushguli – najwyżej położona wioska w Europie zamieszkała przez cały rok.  Górna Adjara – magicznei dzikie góry przy granicy z Turcją.Wysokogórskie etnograficzne wioski w których skosztujecie domowych, adjarskich dań. Zekari, nazywane „Imeretyńską Tushetią”. Będziemy na wysokości 2300 m otoczeni zapierającymi dech w piersiach widokami 360 stopni na Mały i Duży Kaukaz, subalpejskie łąki i niedotkniętą naturę. To wszystko z naszymi profesjonalnymi kierowcami i perfekcyjnie przygotowanymi na trasę samochodami terenowymi.

zdjęcie pola winogron

KUTAISI - VARDZIA - TBILISI - KACHETIA - KAZBEGI - MCCHETA - KUTAISI

LICZBA DNI: 8  | CENA: 680 euro | LICZBA OSÓB:  od 4 do 15 

Zapraszamy chętne osoby do dołączenia się na niesamowitą wyprawę!
W planie region Kachetia 🍇, gdzie znajdują się największe pola winogronowe w Gruzji. Gruzińskie stepy w Udabno przy samej granicy z Azerbejdżanem, skalne miasta Wardzia i Uplisciche, miasto Kutaisi oraz stolice Gruzji Tbilisi.
Majestatyczny Kazbek (5055 m!), a pod nim na wysokości 2100 m – XII wieczny monaster Cminda Sameba z fascynującymi widokami, przepiękna Dolina Truso.
Będzie przepyszna gruzińska kuchnia, poznacie i posmakujecie  dużo różnych gatunków naturalnych, bio win. Wycieczkę realizujemy komfortowymi samochodami typu minibus.

Opinie naszych Gości:

[WPCR_SHOW POSTID="ALL" NUM="5" PAGINATE="1" PERPAGE="5" SHOWFORM="1" HIDEREVIEWS="0" HIDERESPONSE="0" SNIPPET="" MORE="" HIDECUSTOM="0" ]
logo
pl_PLPL