Kanion Okatse i wodospady Kinchkha

Kanion Okatse

 

Kanion Okatse znajduje się on w dolinie rzeki Saciskwilo, w wiosce Zeda Gordi. Jego długość wynosi około 2 kilometry, szerokość od 3 do 20 metrów, a głębokość od 20 do 100 metrów. W kanionie znajduje się kaskada trzy stopniowego wodospadu, który płynie ze wschodniego klifu wapiennego masywu Askhi, znajdującego się w dolinie rzeki Satsiskvilo. Pierwszy wodospad ma 25 metrów, drugi 70 m a po tym jak strumień łączy się z rzeką Satsiskvilo, tworzy się trzeci wodospad o wysokości 35 metrów. Długa na kilometr platforma, zawieszona na krawędzi kanionu pozwala odwiedzającym na podziwianie piękna tego miejsca.

Wodospady Kinchkha

 

7 km. za Kanionem Okatse znajduję się wodospady Kinchkha. To jedne z najwyższych wodospadów Gruzji z niedawno wybudowaną wysokiej jakości infrastrukturą turystyczną – schody, ścieżki oferujące wspaniałe widoki na kanion i całe otoczenie sprzyja miłemu dniu w naturze. Szczególnie wiosną, gdy poziom wody jest wysoki, a przyroda kwitnie kwiatami i zapachami żółtej azali warto wybrac się w to miejsce. Również w lecie, kiedy można pływać, zrelaksować się lub po prostu znaleźć naprawdę fajne miejsce na piknik.

Cena

 

Grupa do 4 osób - 55 € (165 lari) za samochód z kierowcą, od 5 osób 12 € (36 lari) od osoby. Bilety wstępu do atrakcji płatne osobno.

Dodatkowe informacje

 

Dokładny plan i możliwości na trasie, oraz konkretny opis wysyłamy po kontakcie z nami.

Wymagamy 20% zaliczki.

Przy rezerwacji kolejnego wyjazdu z nami oferujemy zniżkę.

Zapytaj o organizację w pasującym Tobie terminie

Nasz Instagram

 
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.
Znajdź nas

Tours by Kote © 2021. All Rights Reserved.