Nasze wyjazdy przygotowujemy na miarę Waszych potrzeb, dostosowujemy się także do  okołopandemicznych wymagań, dlatego przygotowujemy oferty idealne na kolejne 3 miesiace. Czekają na Was niezapomniane przygody! Już w krótce na stronie znajdziecie więcej informacji. Bądzcie czujni. Gaumarjos!

Dla naszych gości mamy flotę komfortowych samochodów. Dysponujemy niezawodnymi 7-osobowymi samochodami Mitsubishi Delica, minibusami typu Mercedes Sprinter oraz kultowym retro busem Kavzuka i legendarnymi Wołgami. Nasi niezawodni kierowcy posługują się językiem polskim.

zdjęcie pola winogron

Perły Gruzji zachodniej z Toursbykote

Ekipa #toursbykote zaprasza do Gruzji. Nie zabraknie najsmaczniejszego wina, hitów kulinarnych każdego z regionów w najlepszych restauracjach i dużo więcej.

Góry zimą

Zima w Gruzji

Ekipa #toursbykote zaprasza na zimę w Gruzji! Nie zabraknie najsmaczniejszego wina, hitów kulinarnych każdego z regionów w najlepszych restauracjach oraz świątecznej imprezy.

Góry zimą

Górna Adjara i jej malownicze, etnograficzne wioski.

Autorski program Kote

Podczas naszej wyprawy przez Górną Adjarę dotrzemy do wioski znajdującej się przy granicy z Turcją. Mieszkają w niej nasi przyjaciele, którzy nas ugoszczą. Niepowtarzalny klimat tego regionu przeniesie Was w zupełnie inny świat.
Daleki od zachodniej, zabieganej codzienności.

wine tour

WineTour z Toursbykote

Winetour to subtelna podróż łącząca w sobie gruzińskie wino, historię, kuchnię oraz naturę. Poznacie tutaj historię oraz tradycję wytwarzania wina w qwewri, sięgającą 8 000 lat! Zrozumiecie znaczenie gruzińskich toastów, doświadczycie niejednej supry. Wszystko to będzie przy akompaniamencie najlepszych regionalnych potraw.

logo

Odwiedź nas

Napisz do nas