Poznajmy się

Nie oferujemy sztampowych realizacji, wszystkie programy szyjemy na miarę Waszych indywidualnych potrzeb!

#ToursByKote to profesjonalna firma turystyczna, zajmująca się organizacją wypraw i wycieczek do wszystkich zakątków Gruzji. Oficjalnie działające przedsiębiorstwo zarejestrowane jest w Rejestrze Przedsiębiorców w Gruzji pod numerem: 412747522

Właścicielem, managerem oraz tour liderem agencji działającym bardzo intensywnie – 24/ h na telefonie i ciągle w trasie!  jest Konstantine Nachqebia, który od lat promuje i z zaangażowaniem rozwija cały sektor turystyczny w Gruzji. Jest on autorem wielu niekomercyjnych projektów i właścicielem portalów regionalnych oraz stron informacyjnych. Dla naszej firmy cała Gruzja, każdy jej mieszkaniec to jedna wielka rodzina! Naszą markę wspierają, tworzą i budują wyłącznie pasjonaci – ludzie, szanujący miejscową kulturę i wspierający lokalne biznesy,  którzy od lat są z nami! Kochamy to co robimy i tym co robimy zarażamy innych – nie ważne na jakich wysokościach i na jakich terenach z Wami jesteśmy, zawsze pokazujemy jak fantastyczna jest Gruzja!
 
Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do prowadzenia działalności oraz  wystawiamy faktury i rachunki za wykonane usługi, ubezpieczamy uczestników naszych wypraw, samochody, jaki cały potrzebny sprzęt. Posługujemy się językami: angielskim, polskim, niemieckim i gruzińskim.
Motto naszej agencji to: „Your Georgian Adventure” – możemy Wam zatem zapewnić , że przeżyjecie z nami przygodę życia i poczujecie prawdziwa atmosferę Gruzji! Uczestnicy naszych wypraw stają się naszymi gośćmi,  kumplami, przyjaciółmi, z którymi tworzymy relacje na lata!
Zajmujemy się turystyką niekonwencjonalną, oferując organizację różnego rodzaju wyjazdów indywidualnych i grupowych : 
  • eskapad dla poszukujących mocnych wrażeń globtroterów
  • atrakcji outdoorowych – wypraw górskich, trekkingów
  • wyjazdów offroadowych i motocyklowych, 4 x 4, 6 x 6
  • aktywnych podróży dla grup
  • kameralnych wycieczek
  • roadtripów – wypraw objazdowych po wszystkich zakątkach Gruzji
  • pobytów incentive oraz imprez integracyjnych dla firm
Nie oferujemy sztampowych realizacji, wszystkie programy szyjemy na miarę Waszych indywidualnych potrzeb! Dzielimy się swoją miłością do Gruzji i ekspercką wiedzą o tym zjawiskowym kraju, pokazujemy prawdziwą kulturę, tradycje i obyczaje!
 
Z nami doświadczycie tego co w  Gruzji autentyczne!
 
Stawiamy na kontakt z lokalnymi mieszkańcami, zwyczajami i regionalna kuchnią. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort!  Nie doświadczycie z nami nudy, raczej dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa!
Zapraszamy!
Bądźcie naszymi gośćmi i zostańcie z nami!

Odwiedź nasz Instagram

Znajdź nas

Tours by Kote © 2020. All Rights Reserved.