Zdjęcie przedstawiajace przewodnika Kote na tle wodospadu
Zdjęcie przedstawiające przewodnika Kote z grupą turystów w Tbilisi
Zdjęcie przedstawiające dwie osoby podczas pracy

Poznajmy się – czyli kilka słów o nas

Zacznijmy od tego kim jest Kote, a właściwie Konstantine Nachqebia. Znajdziecie go na zdjęciach powyżej. Kote jest certyfikowanym przewodnikiem po Gruzji, autorem wypraw, założycielem firmy #Toursbykote i aktywistą, który od lat promuje i z zaangażowaniem ROZWIJA cały sektor turystyczny w Gruzji. Jest on autorem wielu niekomercyjnych projektów, właścicielem organizacji Pro motion Georgia, portali regionalnych oraz stron informacyjnych. 

Firma #Toursbykote to PROFESJONALNA firma turystyczna powstała z zamiłowania do pokazywania naszej ojczyzny –  Gruzji. Ekipę #Toursbykote  tworzą i budują pasjonaci. Już od 15 LAT zajmujemy się organizacją wypraw różnego rodzaju oraz eventów we wszystkich zakątkach Gruzji. Nasze przedsiębiorstwo zarejestrowane jest w Rejestrze Przedsiębiorców w Gruzji pod numerem: 412747522. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do prowadzenia działalności oraz wystawiamy  rachunki za wykonane usługi. Posługujemy się językami: angielskim, polskim, niemieckim, rosyjskim i oczywiście gruzińskim.

W całej Gruzji mamy LOKALNYCH PARTNERÓW z którymi współpracujemy już długie lata, co też zaowocowało, tym że w każdym zakątku Gruzji witają nas z uśmiechem i otwartymi ramionami. Dla naszej firmy cała Gruzja, każdy jej mieszkaniec to jedna wielka rodzina. Dbamy aby rozwijać turystykę w zrównoważony sposób, szanujemy lokalną KULTURĘ, unikalną etnografię oraz przyrodę.

Chcemy pokazać Wam niesamowite miejsca w Gruzji, zapoznać Was z jej kulturą i historią, które należą do jednych z najstarszych na całym świecie!

Nasze wyprawy organizujemy indywidualnie. Terminy wyjazdów do których można się pojedynczo zapisać znajdziecie w kalendarzu

Zdjęcie przedstawiające Górna Adjara i trekking do Czarnego jeziora
Zdjęcie przedstawiające jeep tour w wysokich górach
Zdjęcie przedstawiające ludzi i ponton do fraftingu

Nasi kierowcy:

Zdjęcie przedstawiające mężczyznę obok samochodu

Kote

Zdjęcie kierowcy

Lasha

Zdjęcie kierowcy

Demuri

Zdjęcie przedstawiające mężczyznę obok samochodu

Ika

Zdjęcie kierowcy

Gia

Zdjęcie kierowcy

Macho

Logo TourByKote Gruzja

David

Zdjęcie kierowcy

Rezo

Odkryj znaczenie naszego logo!

Nie oferujemy sztampowych wyjazdów, wszystkie programy dopasowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb!

Dzielimy się swoją miłością do Gruzji i ekspercką wiedzą o tym zjawiskowym kraju. Pokazujemy prawdziwą kulturę, tradycje i obyczaje! Z nami doświadczycie tego co w Gruzji autentyczne. Stawiamy na kontakt z lokalnymi mieszkańcami, zwyczajami i regionalna kuchnią.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort! Nie doświadczycie z nami nudy, a dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa!

Bądźcie naszymi gośćmi i zostańcie z nami!

Zapraszamy!

Masz pytania?

logo
PL
Zdjęcie przedstawiajace przewodnika Kote na tle wodospadu

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać eBooki z ciekawostkami na temat Gruzji oraz nasze propozycje na wyprawy do Gruzji!

Z pozdrowieniami - ToursByKote!

Subskrypcja została pomyślnie zakończona