Zdjęcie przedstawiajace przewodnika Kote na tle wodospadu
Zdjęcie przedstawiające przewodnika Kote z grupą turystów w Tbilisi
Zdjęcie przedstawiające dwie osoby podczas pracy

Współpraca

Naszą misją jest tworzenie NIEZAPOMNIANYCH podróży i pokazywanie naszym gościom fascynujących miejsc w całej Gruzji i nie tylko. Szukamy partnerów, którzy podzielają tę PASJĘ.

Zapraszamy do współpracy biura podróży chcące zorganizować dla swoich gości wyjątkową wyprawę, zajmujące się turystyką biznesową, blogerów podróżniczych, historycznych kulinarnych, firmy organizujące wydarzenia okolicznościowe, eventy, wyjazdy incentive  dla małych i dużych grup.

Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna praca będzie nie tylko WYJĄTKOWYM doświadczeniem, ale także szansą na rozwój obu stron i osiąganie wspólnego sukcesu. Jako zespół PASJONATÓW podróży, jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i innowacje. Chcemy rozwijać się i poszerzać naszą ofertę, dlatego jesteśmy gotowi słuchać Waszych sugestii i wprowadzać istotne zmiany, które zaspokoją potrzeby Waszej grupy odbiorców.

Nasza firma ceni sobie PROFESJONALIZM i długotrwałe relacje. Chcemy, aby każda współpraca była oparta na ZAUFANIU i wzajemnym zrozumieniu. Cenimy kreatywność, uczciwość i zaangażowanie.  Z takimi wartościami po obu stronach jesteśmy pewni, że razem możemy osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Zdjęcie przedstawiające wyprawę konną w wysokich górach
Zdjęcie przedstawiające Górna Adjara i letnia kąpiel w Czarnym jeziorze
Zdjęcie przedstawiające ludzi w pasterskiej wiosce w Górnej Adjari

Nie oferujemy sztampowych wyjazdów, wszystkie programy dopasowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb!

Dzielimy się swoją miłością do Gruzji i ekspercką wiedzą o tym zjawiskowym kraju, pokazujemy prawdziwą kulturę, tradycje i obyczaje! Z nami doświadczycie tego co w Gruzji autentyczne! Stawiamy na kontakt z lokalnymi mieszkańcami, zwyczajami i regionalna kuchnią.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort! Nie doświadczycie z nami nudy, a dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa!

Już teraz zapraszamy Was do kontaktu. Wspólnie możemy zrealizować niepowtarzalne projekty i zbudować trwałe współprace.

Czekamy na Wasze pomysły i propozycje!

Zapraszamy!

  logo
  PL
  Zdjęcie przedstawiajace przewodnika Kote na tle wodospadu

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać eBooki z ciekawostkami na temat Gruzji oraz nasze propozycje na wyprawy do Gruzji!

  Z pozdrowieniami - ToursByKote!

  Subskrypcja została pomyślnie zakończona