Z nami możesz odkryć całą Gruzję! Oferujemy organizację:

Naszych autorskich wypraw –

Poza głównym szlakiem. Są to prawdziwe ekspedycje, jeep toury, aktywne wyjazdy, kulinarne przygody. Na naszej stronie znajdziecie propozycje naszych autorskich wypraw, ich opis, charakterystykę, podstawowe informacje, zdjęcia. Szczegóły wyjazdu omawiamy już z Wami indywidualnie. Nie znajdziecie tutaj sztywnych planów!

Zdjęcie przedstawiające ludzi w górach
Zdjęcie przedstawiające dwie osoby podczas pracy

– Wycieczek objazdowych po Gruzji –

Jest to świetny pomysł na pierwszą wyprawę do Gruzji!

 – Wycieczek 1- i kilkudniowych  –

 Pokażemy Wam niesamowite miejsca w i obok Kutaisi! Jeśli słyszeliście, że w Kutaisi nie ma co robić to będzie nam bardzo miło pokazać Wam jak mylne jest to stwierdzenie 😉

Przewodnik Kote podczas wyznaczania szlaku w górach i z koniem
Zdjęcie przedstawiające przewodnika Kote z grupą turystów w Tbilisi

– Wyjazdów zimowych –

Zimą w Gruzja nie zasypia! Z roku na rok infrastruktura narciarska się powiększa i to na świetnym poziomie. W 2023 roku w Gruzji odbyły się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Dowolnym i Snowboardzie! My zapraszamy Was na zimowe szaleństwo do bajecznej Svaneti!

– Wynajem samochodów –

Możecie u nas  wynająć samochód z kierowcą lub bez, na samodzielną podróż.W naszej flocie mamy samochody osobowe, terenowe, minivany, busy, autokary z profesjonalnymi kierowcami.

Zdjęcie przedstawiająca samochód retro bus Kavzuka i samochód Wołga
Zdjęcie przedstawiające uczestników wyprawy Pętla Swanecka na tle Jeziora Koruldi

 – Wyjazdy incentive –

–  Z miłą chęcią zorganizujemy dla Waszych pracowników wyjątkowy i niepowtarzalny pobyt w Gruzji, który zaowocuje w świetną atmosferę i nową energię w Waszym zespole!

Z nami możesz również:

  • Zorganizować imprezę okolicznościową, event dla małych i dużych grup. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Organizacja biegów, imprez plenerowych, imprez kawalerskich, panieńskich, urodzin, wypraw niespodzianek!
  • Wybrać się na jedyny w swoim rodzaju wyprawy naszymi retro samochodami busem #Kavzuka oraz Czarną Wołgą
  • Zorganizować indywidualnie wyprawy do Tusheti, Dżawachetii, Parku Waszlowani i każdego zakamarku w Gruzji. Wyprawy trekkingowe, konne, rowerowe to wszystko organizujemy indywidualnie ustalając z Wami szczegóły.

Dlaczego warto z nami? Kliknij w zdjęcie i się przekonaj!

 

Bez pośredników

Toursbykote tworzą Gruzini, gościmy Was w naszym kraju bez pośredników. Zapewniamy wszystko z tak zwanej “pierwszej ręki”. Gruzję znamy doskonale, jej historię, kulturę. Tutaj się wychowywaliśmy i żyjemy. Gruzja jest naszym domem, do którego Was pragniemy zaprosić.

Wielejęzyczność

Mówimy w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Dzięki temu możemy zapewnić Ci pełne wsparcie podczas całej podróży, począwszy od planowania, przez przebieg wyprawy, aż po drobne problemy czy pytania, które mogą się pojawić podczas pobytu w Gruzji.

Doświadczenie

Mamy 15-letnie doświadczenie w turystyce, w organizowaniu wypraw po Gruzji, co daje nam ogromną wiedzę i pewność w zapewnieniu najwyższej jakości usług.

Indywidualne podejście

Do organizacji każdej wyprawy podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy Wasze upodobania, budżet i czas. Dokładnie analizujemy Wasze preferencje, aby zapewnić Wam najlepsze rozwiązania podróżnicze. Zapewniamy elastyczność w doborze dat, tras, atrakcji turystycznych i zakwaterowania, aby stworzyć spersonalizowane i dopasowane do potrzeb wyprawy.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarantujemy w razie jakichkolwiek problemów technicznych możliwie najszybszą naprawę lub wymianę samochodu na trasie i kontynuowanie podróży.

Podejscie low impact

Do turystki podchodzimy w charakterze low impact, to znaczy, że w odwiedzanej i podziwianej przez nas naturze zostawiamy jak najmniejszy ślad po nas.

Lokalnie

Tworząc dla Was wyprawy współpracujemy z lokalnymi mieszkańcami, tak żeby turystyka przyniosła im to co dobre. Wspieramy ich uczciwie wynagradzając ich pracę.

Gościnność

Oprócz pokazania Wam bogatej przyrody, niesamowitych widoków naszym celem zabranie Was w głąb pięknej gruzińskiej kultury i gościnności.
logo
PL